^Do góry

Współczesny Paterek to miejscowość, w której mieszkańcy zamieszkują osiedle Jana Sobieskiego, tzw. Stary Paterek i prężnie rozwijające się budownictwo jednorodzinne. Mają do dyspozycji piękny kościół, Wiejski Dom Kultury, dużą halę sportową z widownią na 313 miejsc, ładny choć mało funkcjonalny i niedokończony budynek Zespołu Szkół im. Jana Pawła II, pięknie położone duże przedszkole, bibliotekę, przychodnię zdrowia „Medikus” oraz kilka sklepów spożywczych i budowlany. Wielu mieszkańców pracuje w miejscowych zakładach pracy takich jak: ZNTK Paterek, Prolab, Zakładach Przetwórstwa Drzewnego, ZUTECH, ROBAK, Polski Asfalt, W Paterku, na około 30 hektarach istnieje Strefa Przemysłowa, która jest priorytetem dla Gminy.


Paterek
Nieoficjalna Strona Internetowa
zdzislaw.sell@paterek.info.pl

Paterek

Partnerzy

nakło

Junior młodszy Skry Paterek rozpoczął rozgrywki w II Lidze Wojewódzkiej

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Junior młodszy Skry Paterek rozpoczął rozgrywki w II Lidze Wojewódzkiej. Po 3 kolejkach Skra ma na koncie 2 punkty. A wyniki przedstawiają się następująco:

 

I kolejka:

- Skra Paterek – Pomorzanin Toruń 0:0,

II kolejka:

- Skra Paterek - Piast Łasin 2:2,
Bramki dla Skry zdobył – Staniewski x2,

III kolejka:

Cuiavia Inowrocław – Skra Paterek 4:3,

Bramki dla Skry zdobyli – Trzebiński, Rybarczyk, bramka samobójcza.

Następnym przeciwnikiem naszego zespołu będzie Polonia Bydgoszcz. Mecz odbędzie się w sobotę, o godzinie 12 na stadionie w Paterku.

fot. Mariusz Tamas
Informacja dla Nakło24 - prośba o zablokowanie komentarzy.
 
Copyrigcht © 2013 Nieoficjalna Strona Internetowa Paterka