^Do góry

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere


Paterek
Nieoficjalna Strona Internetowa
zdzislaw.sell@paterek.info.pl

PAterek

Partnerzy

nakło

Koncert Noworoczny z tangiem w tle.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

W Zespole Szkół im.Jana Pawła II w Paterku po raz szósty odbył się koncert w wykonaniu artystów  z Opery Nova w Bydgoszczy. Kolejny raz publiczność miała okazję obejrzeć i

wysłuchać popisów wokalnych Zuzanny Szary i Marcina Naruszewicza, absolwentów Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Również i tym razem towarzyszył im niezastąpiony i bardzo lubiany przez publiczność zespół Tango Cancion. Zupełnie nowych wrażeń dostarczył widzom kwartet smyczkowy, który wspaniale uzupełnił przestrzeń muzyczną przez co wszyscy poczuliśmy się jak w prawdziwej sali koncertowej. Zabrzmiały walce wiedeńskie Johanna  Straussa, tanga argentyńskie i czardasze. Publiczność wypełniła salę gimnastyczną w Paterku po brzegi i kolejny raz przeniosła się w świat niezapomnianych przebojów muzycznych. Dzięki hojności i uprzejmości rodziców z naszej szkoły oraz zaprzyjaźnionych z placówką instytucji w przerwie można było wypić kawę i skosztować ciasta.Rozprowadzano także cegiełki edukacyjne na zakup sprzętu komputerowego dla szkoły.

Wśród zaproszonych gości był Starosta Powiatu Nakielskiego pan Tomasz Miłowski, który jako Przewodniczący Rady Rodziców Zespołu Szkół w Paterku podziękował artystom, organizatorom i zgromadzonej licznie publiczności za udział w koncercie. 

Głównymi inicjatorkami przedsięwzięcia były nauczycielki Anna Karolczak, Maria Prymula i Anna Lemantowicz, natomiast bezcenną pomocą wykazali się strażacy OSP w Paterku, rodzice oraz pracownicy obsługi Zespołu Szkół w Paterku, którym należą się ogromne podziękowania. 

Tekst: Anna Lemantowicz. 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 

Copyrigcht © 2013 Nieoficjalna Strona Internetowa