^Do góry

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere


Paterek
Nieoficjalna Strona Internetowa
zdzislaw.sell@paterek.info.pl

PAterek

Partnerzy

nakło

Park Przemysłowy w Paterku staje się faktem.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Na dzisiejszej XLVII Nadzwyczajnej Sesji Rady Miasta budowa Parku Przemysłowego w Paterku stała się faktem. Radni jednogłośnie zgodzili się na wprowadzenie do budżetu kwoty 16.375.724,58 zł. Gmina otrzymała dofinansowanie z Zarządu Województwa Kujawsko- Pomorskiego na zadanie pn. "Uzbrojenie terenu Parku Przemysłowego w Paterku- Etap I" realizacja zadania będzie kosztowała 19.727.933,20 zł, z czego na rok 2014 przypada kwota 18.575.724,58 zł, w tym udział gminy to 2.200.000 zł. Podjęcie uchwały w tym temacie było pilne ze względu na termin rozpoczęcia budowy, który przypada na 31 sierpnia. Trzymamy kciuki za realizację tego zadania, a w szczególności za to, aby nie pojawiły się dodatkowe problemy, jak to stało się w przypadku obejścia Nakła Południe- Północ.

Na poprzedniej sesji RM radni podjęli uchwałę w sprawie przekazania 50.500 zł na zadanie "Budowa połączenia drogowego między ulicami Wyzwolenia i Spacerowa" Realizacja zadania przewidziana jest do końca 2014 roku. Po jego zakończeniu ulica Spacerowa będzie posiadała nową nawierzchnię od ulicy Wyzwolenia do ulicy Kcyńskiej.

Copyrigcht © 2013 Nieoficjalna Strona Internetowa