^Do góry

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere


Paterek
Nieoficjalna Strona Internetowa
zdzislaw.sell@paterek.info.pl

PAterek

Partnerzy

nakło

Świetny sezon Orlików "SKRY" Paterek.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

Orlicy "Skry" Paterek zajmują po rundzie jesiennej pierwsze miejsce i są samodzielnym liderem grupy 5 k-pzpn. 

W rundzie jesiennej, orlicy rozegrali dziewięć kolejek. W nich, zawodnicy LZS Skra Paterek odnieśli osiem zwycięstw, jeden raz schodzili z boiska jako pokonani. Zdobyli dwadzieścia cztery punkty, strzelając 80 i tracąc 24 bramki w dziewięciu meczach ligowych. Osiągnięte wyniki pozwalają ze spokojem patrzeć w przyszłość. Piłkarze sumiennie trenują i z meczu na mecz prezentowali się coraz pewniej.

Każdy mecz, niezależnie od wyniku jakim się kończył, cechował u naszych młodych graczy ambitną walkę i upór w dążeniu do strzelenia bramek. Nawet gdy rywal prowadził z radością mogliśmy patrzeć na chłopaków, którzy dzielnie walczyli do ostatniego gwizdka. To oznaki budowania dobrego charakteru i dobrej atmosfery w zespole, co procentować będzie w przyszłości. Każdy z zawodników przyczynił się do zdobycia cennych punktów. Wszystkim orlikom dziękujemy za dostarczone emocje i życzymy aby gra w piłkę cały czas dawała Wam tyle radości co do tej pory.

Skład drużyny: Igor Bączek, Marcel Bembnista, Dawid Kończal, Michał Kwaśniewski, Miłosz Król, Paweł Lewandowski, Filip Ossowski, Krzysztof Sarnecki, Hubert Wojciechowski, Szymon Wojtalewicz, Michał Gołata, Wiktor Nowicki, Konrad Ziarnek, Igor Jankowski, Szymon Powalisz.

W rundzie jesiennej Ligi Młodzika nasz zespół występuje w grupie 3 k-pzpn. Drużyna Skry w rozegranych 9 meczach zdobyła 12 punktów, zdobywając 22 bramki, przy 24 bramkach straconych. Młodzi gracze często nie grali w pełnym składzie swoich meczy z różnych przyczyn. Często brakowało koncentracji do końca spotkania i mecz zamiast wygrany został przegrany. Mimo wszystko trzeba pochwalić zawodników za ambicję i dobre umiejętności techniczne. Zganić natomiast należy za brak systematyczności na treningach i meczach, która czasem szwankowała. Liczymy jednak, że w okresie zimowym i na wiosnę drużyna się zmobilizuje i liczniej będzie uczestniczyć w treningach, co na pewno wpłynie na poprawę umiejętności i większą ilość zdobytych punktów na wiosnę.

Skład drużyny: Tobiasz Nowicki, Filip Wełniak, Piotr Salewski, Paweł Kamiński, Krzysztof Stachowski, Maksymilian Oleś, Bartosz Grzegorczyk, Nikodem Kaźmierczak, Kacper Nowak, Szymon Kania oraz pomagali orlicy Marcel Bembnista, Dawid Kończal, Michał Kwaśniewski, Miłosz Król, Paweł Lewandowski, Szymon Wojtalewicz, Wiktor Nowicki.

Materiał: Skra Paterek

   

   

   

  

Copyrigcht © 2013 Nieoficjalna Strona Internetowa