^Do góry

Współczesny Paterek to miejscowość, w której mieszkańcy zamieszkują osiedle Jana Sobieskiego, tzw. Stary Paterek i prężnie rozwijające się budownictwo jednorodzinne. Mają do dyspozycji piękny kościół, Wiejski Dom Kultury, dużą halę sportową z widownią na 313 miejsc, ładny choć mało funkcjonalny i niedokończony budynek Zespołu Szkół im. Jana Pawła II, pięknie położone duże przedszkole, bibliotekę, przychodnię zdrowia „Medikus” oraz kilka sklepów spożywczych i budowlany. Wielu mieszkańców pracuje w miejscowych zakładach pracy takich jak: ZNTK Paterek, Prolab, Zakładach Przetwórstwa Drzewnego, ZUTECH, ROBAK, Polski Asfalt, W Paterku, na około 30 hektarach istnieje Strefa Przemysłowa, która jest priorytetem dla Gminy.


Paterek
Nieoficjalna Strona Internetowa
zdzislaw.sell@paterek.info.pl

Paterek

Partnerzy

nakło

Dekoracje świąteczne w„Kreatywnym kąciku”w Paterku

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

Dnia 17.12.2015r.Panie z klubu rękodzieła twórczo spędziły czwartkowe popołudnie. Pomysłem na dekoracje świąteczną była ozdobna choinka. Klubowiczki uruchomiły

wyobraźnię i już powstawały nowe wzory. Wykorzystały różne materiały: wstążki,kolorowy materiał,ozdobną pasmanterie,koraliki,cekiny oraz szyszki. Wykonanie takich ozdób jest świetną zabawą dla wszystkich bez względu na wiek. Nie wymaga większego doświadczenia,a własnoręcznie zrobiona ozdoba cieszy ,a miejscu,w którym się znajduje,nada oryginalnego wyglądu.

Następne spotkanie 28.01.2016r. O godz.16.00

Wszystkich lubiących rękodzieło zapraszamy !

Tekst i zdjęcia: zdzisława Matylis.

   

  

Copyrigcht © 2013 Nieoficjalna Strona Internetowa Paterka