^Do góry

Współczesny Paterek to miejscowość, w której mieszkańcy zamieszkują osiedle Jana Sobieskiego, tzw. Stary Paterek i prężnie rozwijające się budownictwo jednorodzinne. Mają do dyspozycji piękny kościół, Wiejski Dom Kultury, dużą halę sportową z widownią na 313 miejsc, ładny choć mało funkcjonalny i niedokończony budynek Zespołu Szkół im. Jana Pawła II, pięknie położone duże przedszkole, bibliotekę, przychodnię zdrowia „Medikus” oraz kilka sklepów spożywczych i budowlany. Wielu mieszkańców pracuje w miejscowych zakładach pracy takich jak: ZNTK Paterek, Prolab, Zakładach Przetwórstwa Drzewnego, ZUTECH, ROBAK, Polski Asfalt, W Paterku, na około 30 hektarach istnieje Strefa Przemysłowa, która jest priorytetem dla Gminy.


Paterek
Nieoficjalna Strona Internetowa
zdzislaw.sell@paterek.info.pl

Paterek

Partnerzy

nakło

Ferie zimowe w "SKRZE" Paterek zakończone.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

Podczas minionych ferii Skra Paterek przygotowała dla dzieci mnóstwo atrakcji. 
Dzieci pod okiem trenerów  podczas trwających ferii odbyły aż osiem sesji treningowych.

Podczas ostatniego treningu najmłodsza grupa wiekowa  Żaki rozegrała mecz sparingowy z zespołem Krajna Wyrzysk. 
Mecz stał na wysokim poziomie sportowym, dzieci pokazały swoje (jakże wysokie) umiejętności, padło wiele efektownych bramek. Po zakończonym spotkaniu odbyła się seria rzutów karnych, w której każdy z zawodników mógł sprawdzić swoje siły stając „oko w oko” z bramkarzem przeciwnej drużyny.

Treningom towarzyszyła radosna atmosfera. Dzieci licznie uczestniczyły w zajęciach.  
Dziękujemy wszystkim za to, że wybraliście ferie właśnie z nami!

Czekamy na Was w przyszłym roku! 

Warto również przypomnieć, że nie tylko w ferie odbywają się treningi dla żaków (rocznik 2007 i młodsi), ale również przez cały rok. Treningi odbywają się na hali w Paterku w poniedziałki i środy o godzinie 18:30. 
Wszystkich serdecznie zapraszamy! 

Ze sportowym pozdrowieniem, Skra Paterek!

    

Copyrigcht © 2013 Nieoficjalna Strona Internetowa Paterka