^Do góry

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere


Paterek
Nieoficjalna Strona Internetowa
zdzislaw.sell@paterek.info.pl

PAterek

Partnerzy

nakło

Mamo, tato pokaż mi szkołę w Paterku.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

„W to czwartkowe popołudnie chcemy Was powitać cudnie! Wszystko tutaj dla Was nowe - ale jasne, kolorowe!

Tymi słowami uczniowie klas 2b i 3a powitali kandydatów na uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im Jana Pawła II w Paterku.

Na spotkanie pod hasłem „Mamo, tato, pokaż mi szkołę!” stawiło się ponad 70 dzieci z rodzicami i opiekunami. W pierwszej części wszyscy obejrzeli popisy teatralne, wokalne i taneczne uczniów naszej szkoły. Przedstawienie „Calineczka” w języku niemieckim i polskim zaprezentowali uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej pod kierunkiem pań Aleksandry Białka i Joanny Palka. Dwie piosenki zaśpiewał zespół „Płomyki”, przygotowany przez panią Annę Lemantowicz, a cheerleaderki z klas młodszych wykonały taniec opracowany przez panią Beatę Stasiak.

Następnie rodzice spotkali się z gospodarzami szkoły w osobach pani dyrektor Longiny Kania, pani wicedyrektor Aliny Sławkowskiej oraz przewodniczącego Rady Rodziców pana Tomasza Miłowskiego. W tym czasie dzieci podzielone na grupy zwiedzały szkołę.

W każdej z sal czekała na nie niespodzianka w postaci gier, zabaw i innych atrakcji. Z zachwytem patrzyły na tablicę interaktywną, korzystając z jej możliwości, wskakiwały do suchego basenu, malowały, układały klocki, uczestniczyły w zabawach z chustą animacyjną.

Na koniec wszyscy - rodzice i dzieci, spotkali się w sali gimnastycznej, gdzie obserwowali trening tenisa prowadzony przez pana Władysława Markowskiego.

Tam również wystąpiły z pokazem tanecznym dzieci z klas drugich pod kierunkiem pań Anny Karolczak i Marioli Cichockiej. Pięknie zatańczyły układ do utworu „Kalinka”.

Podsumowaniem było wręczenie przyszłym uczniom naszej szkoły pamiątek ze spotkania.

Wierzymy, że dzieciom spodobała się szkoła, zachowają na długo te miłe wrażenia i bez obaw pojawią się we wrześniu w Zespole Szkół w Paterku.

Materiał: Anna Lemantowicz

 

 

Copyrigcht © 2013 Nieoficjalna Strona Internetowa