^Back To Top

Partnerzy

nakło

Pożegnanie lata -deszczowo, ale wesoło” w Zespole Szkół w Paterku

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

7 października 2016 r.  w Zespole  Szkół  w Paterku  po raz czwarty odbyła się impreza środowiskowa z okazji pożegnania  lata .Uczniowie klas 1-6 wraz z rodzicami i wychowawcami  w niezbyt sprzyjającej  aurze

 rozstali się z latem. Tym razem w budynku szkoły. Na nasze zaproszenie przybyła z Występu  gromadka zuchów „Bocianie  Gniazdo” wraz z druhną Justyną.Po krótkim powitaniu na hali sportowej przez organizatorów: Annę Karolczak i Mariolę Cichocką, rozpoczęto wspólną zabawę ,która polegała na stworzeniu barwnych postaci z warzyw i owoców , ułożeniu o nich  wierszy , rymowanek i okrzyków .

W dalszej części spotkania dzieci mogły wykazać się sprawnością fizyczną podczas wykonywania różnych konkurencji sportowych. Dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszyły się zabawy z chustą prowadzone przez panią Martę Łastowską oraz harce  z Myszką Miki.

Podczas spotkania można  było zjeść smażonego karpia, popcorn, ciasto lub ziemniaka z twarogiem, skosztować zdrowych owoców , posmakować miodu oraz  napić się naturalnego soku z jabłek. Na koniec wszystkie klasy  otrzymały pamiątkowe dyplomy.

 Za pomoc w zorganizowaniu imprezy szczególne podziękowania organizatorzy pragną złożyć: Państwu Irenie i Janowi Bagrowskim , Pani Marcie Łastowskiej , Panu Mirosławowi Pater, Pani Justynie Terpiłowskiej, Państwu Małgorzacie i Michałowi Starczewskim, Panu Zdzisławowi Sell, Panu Tomaszowi Miłowskiemu, Panu Tomaszowi Puławskiemu, Druhnie Justynie i Gromadzie Zuchowej z Występu, uczniom z kółka ekologiczno-łowieckiego i Samorządu Uczniowskiego w ZS w Paterku oraz rodzicom , uczniom, nauczycielom i pracownikom obsługi Zespołu Szkół im Jana Pawła II  w Paterku .

Zapraszamy za rok.

ORGANIZATORZY

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 

Copyright © 2013. Paterek  Rights Reserved.