^Do góry

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere


Paterek
Nieoficjalna Strona Internetowa
zdzislaw.sell@paterek.info.pl

PAterek

Partnerzy

nakło

Skra Paterek dzielnie walczy w Białobłockiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w kategorii Orlik

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

W sobotę 25.01 odbyła się 6 kolejka Białobłockiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w kategorii Orlik, w której dzielnie radzą sobie zawodnicy Skry Paterek.
Po 5 kolejkach (10 rozegranych meczach) Skra z kompletem punktów zajmowała pierwsze miejsce w lidze wyprzedzając o 3 punkty drugi zespół w tabeli - Tęcze Bydgoszcz. 
Właśnie w 6 kolejce doszło do rewanżowego pojedynku między Skra, a Tęcza Bydgoszcz (w pierwszym meczu było 6:5 dla Skry). Emocji nie brakowało. Mecz był bardzo zacięty i mimo wielu okazji zawodnicy Skry nie potrafili postawić kropki nad i i zdobyć bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Skry, która umocniła się na pozycji lidera. 
W drugim spotkaniu tego dnia Skra zmierzyła się z Victoria Niemcz II. Dobra gra pozwoliła na kontrolowanie meczu od początku do końca, co przełożyło się na wynik - 3:0 dla Skry. 
Po 6 kolejkach Skra jest liderem ligi. Z kompletem zwycięstw pewnie zmierza po pierwsze miejsce w lidze wyprzedzając drugą w tabeli Tęcze Bydgoszcz o 9 pkt (dziewczynki przegrały swoje drugie spotkanie). Do końca ligi pozostały dwie kolejki! 
Skra występuje w składzie: 
Aleksander Jaruzal, Mateusz Palicki, Filip Izajasz, Dominik Zawistowski, Tobiasz Górny, Kacper Pogoda, Jonatan Lipski, Filip Warzybok, Maksymilian Staniewski oraz Szymon Danielewski. 
Trenerem zespołu jest Piotr Bialka. 
Kolejna kolejka już w najbliższa sobotę, trzymajmy zatem kciuki za zawodników Skry! 

 

Copyrigcht © 2013 Nieoficjalna Strona Internetowa