^Do góry

Współczesny Paterek to miejscowość, w której mieszkańcy zamieszkują osiedle Jana Sobieskiego, tzw. Stary Paterek i prężnie rozwijające się budownictwo jednorodzinne. Mają do dyspozycji piękny kościół, Wiejski Dom Kultury, dużą halę sportową z widownią na 313 miejsc, ładny choć mało funkcjonalny i niedokończony budynek Zespołu Szkół im. Jana Pawła II, pięknie położone duże przedszkole, bibliotekę, przychodnię zdrowia „Medikus” oraz kilka sklepów spożywczych i budowlany. Wielu mieszkańców pracuje w miejscowych zakładach pracy takich jak: ZNTK Paterek, Prolab, Zakładach Przetwórstwa Drzewnego, ZUTECH, ROBAK, Polski Asfalt, W Paterku, na około 30 hektarach istnieje Strefa Przemysłowa, która jest priorytetem dla Gminy.


Paterek
Nieoficjalna Strona Internetowa
zdzislaw.sell@paterek.info.pl

Paterek

Partnerzy

nakło

Do 15 marca mamy czas, aby zapłacić podatek od nieruchomości. .

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Do 15 marca mamy czas, aby zapłacić podatek od nieruchomości. Podatek ten możemy zapłacić w kasie Urzędu Miasta i Gminy w Nakle, przelewem na konto podane na nakazie płatniczym lub u Sołtysa. Za nietrminowe opłacenie lub brak zapłaty Gmina może obciążyć nas karnymi odsetkami.

Pamiętajmy również o tym, że do 15 każdego miesiąca regulujemy opłatę za śmieci w Urzędzie Miasta i Gminy lub przelewem na konto.

Copyrigcht © 2013 Nieoficjalna Strona Internetowa Paterka