^Do góry

Współczesny Paterek to miejscowość, w której mieszkańcy zamieszkują osiedle Jana Sobieskiego, tzw. Stary Paterek i prężnie rozwijające się budownictwo jednorodzinne. Mają do dyspozycji piękny kościół, Wiejski Dom Kultury, dużą halę sportową z widownią na 313 miejsc, ładny choć mało funkcjonalny i niedokończony budynek Zespołu Szkół im. Jana Pawła II, pięknie położone duże przedszkole, bibliotekę, przychodnię zdrowia „Medikus” oraz kilka sklepów spożywczych i budowlany. Wielu mieszkańców pracuje w miejscowych zakładach pracy takich jak: ZNTK Paterek, Prolab, Zakładach Przetwórstwa Drzewnego, ZUTECH, ROBAK, Polski Asfalt, W Paterku, na około 30 hektarach istnieje Strefa Przemysłowa, która jest priorytetem dla Gminy.


Paterek
Nieoficjalna Strona Internetowa
zdzislaw.sell@paterek.info.pl

Paterek

Partnerzy

nakło

Klubowa Wigilia LZS "SKRA" Paterek.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

19 grudnia odbył się ostatni trening i jednocześnie klubowa Wigilia wszystkich grup młodzieżowych należących do Skry Paterek.


W treningu wzięło udział ponad 50 dzieci z 4 kategorii wiekowej (trampkarz, młodzik, orlik oraz skrzat). W trakcie treningu rozgrywane były mecze, a ich przebieg z trybun obserwowali zgromadzenie licznie rodzice.
Po rozgrywkach przyszedł czas na niespodziankę, a nią była wizyta Świętego Mikołaja, który przyniósł ze sobą wór pełen prezentów. Spotkaniu towarzyszyła świąteczna i rodzinna atmosfera. 
I tym miłym akcentem zakończyliśmy udany dla Nas rok i z niecierpliwością czekamy na to, co przyniesie Nam kolejny.

Ze sportowymi pozdrowieniami Skra Paterek.

Copyrigcht © 2013 Nieoficjalna Strona Internetowa Paterka