^Do góry

Współczesny Paterek to miejscowość, w której mieszkańcy zamieszkują osiedle Jana Sobieskiego, tzw. Stary Paterek i prężnie rozwijające się budownictwo jednorodzinne. Mają do dyspozycji piękny kościół, Wiejski Dom Kultury, dużą halę sportową z widownią na 313 miejsc, ładny choć mało funkcjonalny i niedokończony budynek Zespołu Szkół im. Jana Pawła II, pięknie położone duże przedszkole, bibliotekę, przychodnię zdrowia „Medikus” oraz kilka sklepów spożywczych i budowlany. Wielu mieszkańców pracuje w miejscowych zakładach pracy takich jak: ZNTK Paterek, Prolab, Zakładach Przetwórstwa Drzewnego, ZUTECH, ROBAK, Polski Asfalt, W Paterku, na około 30 hektarach istnieje Strefa Przemysłowa, która jest priorytetem dla Gminy.


Paterek
Nieoficjalna Strona Internetowa
zdzislaw.sell@paterek.info.pl

Paterek

Partnerzy

nakło

Dzienny Dom Pobytu w Paterku. Trwa nabór.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Trwa rekrutacja uczestników Dziennego Domu Pobytu, który ma zacząć działać w zmodernizowanym Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku. Dom

dedykowany jest osobom, które ze względu na swój wiek lub stan zdrowia mają trudności w codziennym funkcjonowaniu.

Jednym z warunków, które muszą spełnić przyszli podopieczni jest także zamieszkiwanie na terenie naszego powiatu – powiatu nakielskiego.

W ramach funkcjonowania Dziennego Domu Pobytu w Paterku uczestnikom zostaną zapewnione m.in. zabiegi rehabilitacyjne, profesjonalna opieka terapeutyczna, zdrowe posiłki czy transport. W bezpiecznej i komfortowej placówce podopieczni będą mieli mnóstwo okazji do integracji i rozwoju.

Dokumenty rekrutacyjne należy przesyłać do dnia 18 listopada 2019 roku do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią, ul. Dąbrowskiego 46. Dokumenty przyjmuje pani Ewelina Ciszewska.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

OŚWIADCZENIE O SPEŁNIENIU KRYTERIÓW OBLIGATORYJNYCH UDZIAŁU W PROJEKCIE

 

Copyrigcht © 2013 Nieoficjalna Strona Internetowa Paterka