^Do góry

Współczesny Paterek to miejscowość, w której mieszkańcy zamieszkują osiedle Jana Sobieskiego, tzw. Stary Paterek i prężnie rozwijające się budownictwo jednorodzinne. Mają do dyspozycji piękny kościół, Wiejski Dom Kultury, dużą halę sportową z widownią na 313 miejsc, ładny choć mało funkcjonalny i niedokończony budynek Zespołu Szkół im. Jana Pawła II, pięknie położone duże przedszkole, bibliotekę, przychodnię zdrowia „Medikus” oraz kilka sklepów spożywczych i budowlany. Wielu mieszkańców pracuje w miejscowych zakładach pracy takich jak: ZNTK Paterek, Prolab, Zakładach Przetwórstwa Drzewnego, ZUTECH, ROBAK, Polski Asfalt, W Paterku, na około 30 hektarach istnieje Strefa Przemysłowa, która jest priorytetem dla Gminy.


Paterek
Nieoficjalna Strona Internetowa
zdzislaw.sell@paterek.info.pl

Paterek

Partnerzy

nakło

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Zgłoszenia do 30 września.

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

ZGŁOSZENIA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH przyjmowne są od dnia 1 WRZEŚNIA 2019 r. do dnia 30 WRZEŚNIA 2019 r.

ZGŁOSZENIA PROSIMY KIEROWAĆ NA: numer tel. 52 386 79 76; 52 386 79 75 lub tel. 986 - Straż Miejska, lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy, że odpady wielkogabarytowe można dostarczyć nieodpłatnie przez cały rok do PSZOK Rozwarzyn 40

Kontakt w sprawie odbioru odpadów komunalnych: Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią, pokój nr 13, tel. 52 386 79 76, 52 386 79 75

SEGREGUJMY WSZYSTKIE ŚMIECI, BO TO PRZYSZŁOŚĆ NASZYCH DZIECI

SZANOWNI PAŃSTWO,

Pamiętajmy, że segregacja to nasz wspólny interes. Segregujmy w trosce o dobro naszej planety, ale także o czystość i porządek w naszej Gminie.

Copyrigcht © 2013 Nieoficjalna Strona Internetowa Paterka