^Do góry

Współczesny Paterek to miejscowość, w której mieszkańcy zamieszkują osiedle Jana Sobieskiego, tzw. Stary Paterek i prężnie rozwijające się budownictwo jednorodzinne. Mają do dyspozycji piękny kościół, Wiejski Dom Kultury, dużą halę sportową z widownią na 313 miejsc, ładny choć mało funkcjonalny i niedokończony budynek Zespołu Szkół im. Jana Pawła II, pięknie położone duże przedszkole, bibliotekę, przychodnię zdrowia „Medikus” oraz kilka sklepów spożywczych i budowlany. Wielu mieszkańców pracuje w miejscowych zakładach pracy takich jak: ZNTK Paterek, Prolab, Zakładach Przetwórstwa Drzewnego, ZUTECH, ROBAK, Polski Asfalt, W Paterku, na około 30 hektarach istnieje Strefa Przemysłowa, która jest priorytetem dla Gminy.


Paterek
Nieoficjalna Strona Internetowa
zdzislaw.sell@paterek.info.pl

Paterek

Partnerzy

nakło

Od 1 stycznia nowe zasady segregacji śmieci.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Nowelizacja ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach wymusiła na samorządach wprowadzenie obowiązku selektywnej zbiórki odpadów dla wszystkich mieszkańców. Rada Miejska w Nakle, w nawiązaniu do nowych zapisów ustawy, przyjęła Regulamin utrzymania

czystości i porządku na terenie Gminy Nakło nad Notecią. Obowiązywać on zacznie od 1 stycznia 2021 roku.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf8/1/16/267b.png");">♻️ W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Wydziałem Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska pod numerami telefonu 52 386 79 75 lub 52 386 79 76, czy też drogą mailową pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Copyrigcht © 2013 Nieoficjalna Strona Internetowa Paterka